Burak Baduroğlu - MasterCamp

Burak Baduroğlu

1981 doğumludur.

Maltepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Meslek hayatına 2006 yılında Elit Akademi Özel Egitim Merkezi’nde kurum psikoloğu ve eğitmen olarak başlamıştır. 2009-2013 yılları arasında egitim koordinatörü, kurum psikologu ve eğitmen olarak mesleğine devam etmiştir.

2013-2015 yılları arasında Elit Gencler kolejinde özellikle Özel Egitim Alt sınıfları, Anasınıfı,Ilkögretim 1. Kademe ve Ilkögretim 2. Kademeyi odak alan calısmalar ile okulun rehberlik birimi bölüm baskanlıgını ve okul psikologlugu görevini sürdürmüştür.

2012 yılında göreve başladığı Türk Hava Yolları Personel Vakfı olan Havak kurulusu bünyesinde vakıf psikologu olarak görevini sürdürmektedir. Cocuk gelisim takibi, yetiskin gorusmeleri, aile danısmanlıgı hizmetleri vermektedir, Aynı zamanda Ucak Teknisyenleri Dernegi yayını olan UTED icin aylık arastırma bilgilendirme yazıları kaleme aldıgı derginin “psikoloji” bolumunden sorumludur.

2011 yılında kurucu ortaklarından biri olduğu Cogito Anaokulunda, CGT Egitim Danısmanlık Hizmetleri’nde yöneticilik yapmakta, aynı zamanda okulda psikolog ve müzik egitmeni olarak çalısmalarını sürdürmektedir.

Psikolog kimliğinin yanı sıra müzikle de uğraşan Baduroğlu 2009 yılında Sisli – Osmanbey’de bulunan özel stüdyoda hafta sonları normal gelişim gösteren ya da cesitli gelişimsel problemi ya da nörolojik bir hasar sonucu beyin fonksiyonlarında aksama olan bireyler ile motivasyon – müzik temelli sagaltım calısmalarını koordinasyon ve bellek gelistirici, iletisim ve etkilesim becerilerini güclendirici uygulamalar kapsamında sürdürmektedir.

Decima Sound ses tasarım ekibinin kurucularından biri olarak Osmanbey, Sisli bölgesindeki müzik stüdyosunda cesitli produksiyonlara müzik saglama amacı ile calısmalarını sürdürmektedir. 2009’dan bu yana yurtici ve yurt dısı prodüksiyonlarda 10’dan fazla reklam ve tanıtım filmi müzigi, 2 adet belgesel film müzigi ve cesitli programlarda jenerik / program ici müziklere imza atmıstır.

4 adet ensturumanı iyi derecede çalmaktadır.

 

MasterCamp