Burcu Kaya - MasterCamp

Burcu Kaya

Lisansını sınıf öğretmenliği alanında tamamlamış olan mezunumuz, 2010 yılından bu yana aktif olarak sınıf öğretmenliği yapmaktadır.
Çocukların gizemli dünyasını gözlemleyen ve her çocuğun biricik potansiyelini ortaya çıkarmak için bir metodoloji yaratmaya çalışan eğitmenimiz ebeveyn eğitimleri verip aynı zamanda da çocuklarla çeşitli çalışmalar yapmaktadır.
Ebeveyn, öğrenci ve öğretmen üçgeninde Holistik eğitimi ve anlayışı yaratmaya çalışan öğretmenimiz, düşüncenin doğasının çocuklara öğretilmesi gerektiğine inanan bu konuda da velilere ve çocuklara eğitimler tasarlayan bir mezunumuzdur. Aynı zamanda kendisi de eğitimlerine devam etmektedir.
Sınıfını, dünyaya benzeten ve daha güzel bir dünya yaratmanın akıl, bilim ve bilgelikten geçtiğini düşünen mezunumuz beyin temelli öğrenme kapsamında Holistik bir sınıf yaratmayı amaçlamaktadır. Nihayetinde herkesin işlevinin olduğu, herkesin bir diğerini kabul ettiği ve desteklediği, mutlu ve başarılı olduğu bir sınıf, böyle bir dünya yaratmanın ilk adımı olacaktır.

MasterCamp