Buse Akkol - MasterCamp

Buse Akkol

Fastener EurAsia’da Stajyer Grafiker olarak edindiği temel bilgi ve becerilerin ardından, RNB Reklam Ajansı’nda Kişisel Asistan olarak başladığı kariyerine, grafik tasarım alanında adım atarak yaratıcı yolculuğunu sürdürdü.

 

Promoline Reklam ve Promosyon’da Grafiker olarak çalışarak kendini geliştirdi. Ehnera Reklam Ajansı ve Şahin Ajans gibi firmalarda grafik tasarım alanındaki deneyimlerini zenginleştirdi.

 

Davinci Fitness ve EstellaRoyal gibi markaların Sosyal Medya Danışmanlığı görevlerinde, dijital pazarlama stratejileri oluşturarak ve içerik yönetimi yaparak sosyal medya platformlarında etkin bir varlık sağladı.

 

Doğuş Barter’da Yönetici Asistanı olarak görev alırken, organizasyonel becerilerini ve iletişim yeteneğini kullanarak şirketin günlük işleyişine katkı sağladı.

 

Bu süreçte, Strong Medya gibi prestijli kuruluşlarda da Sosyal Medya Danışmanı ve Grafiker olarak çalışarak, çok yönlü iletişim becerilerini ve yaratıcı yeteneklerini daha da ileri seviyelere taşıdı.

 

Şu anda MasterCamp ekibinde tasarımları yaparak, sosyal medya içeriklerini yöneterek, görsel iletişim alanında kendini daha da geliştirmekte..

MasterCamp