Çiğdem Karadeniz - MasterCamp

Çiğdem Karadeniz

Çiğdem Karadeniz, yaklaşık 9 yıldır, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Koç olarak çalışmaktadır. 2010 yılında, E&E Group ve LHH/DBM metoduyla koçluk dünyasına adım attı. 2012 yılında, CTI’dan aldığı eğitimlerle yürütmekte olduğu koçluk mesleğini destekleyerek bugüne kadar 500’ün üstünde kişiye, 2.500 saatin üzerinde koçluk hizmeti verdi.

Üst Düzey Yönetici Koçluğu, Kariyer, Takım ve İlişki Sistemleri Koçluğu yapmakta olan Çiğdem Karadeniz’in, Teknoloji, FMCG, Finans, İlaç, Enerji ve bunun gibi birçok sektörde, her seviyede yönetici ile çalışma fırsatı bulmuştur. Kendisi bugün PCC (Professional Certified Coach) ünvanı ile mesleğine devam etmekte ve aynı zamanda Ölçme ve Değerlendirme alanında da danışmanlık yapmaktadır. Harrison Assessments Türkiye denetçisi olarak sertifika sahibidir.

Çiğdem Karadeniz, 17 yıl finans sektöründe, çok uluslu bankalarda İnsan Kaynakları ve İdari İşler Yöneticisi olarak sorumluluk aldı. Fortis Bank, Royal Bank of Scotland ve Banque Indousez ortaklığı olan Euroturk Bank’ta çalıştı. Banque Indosuez & Euroturk Bank (1996) ve Credit Agricole & Credit Lyonnais (2004) birleşmelerinde yönetici olarak aktif görev yaptı.

Kadıköy Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Çiğdem Karadeniz,  İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enistütüsü’nde “İnsan Kaynakları Yönetimi” konusunda sertifika aldı. Yüksek Lisansını, Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. “Yönetim ve Örgütler” dalında, birleşme ve satın almalar, kariyer planlama, yedekleme yönetimi ve yetenek yönetimi üzerine araştırmalar yaptı.

Çiğdem Karadeniz, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF), Avrupa Koçluk ve Mentörlük Konseyi (EMCC) ve Personel Yöneticileri Derneği (PERYÖN) üyesidir.

Hobileri, scuba dalış, fitness ve tarihi şehir turlarıdır. Okumayı, yemek pişirmeyi ve güzel müzik dinlemeyi sever.

Çiğdem, Türkçe ve İngilizce  konuşmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Felsefesi: “Her yeni gün, yeni başlangıçlar ve mucizeler için bize verilmiş müthiş bir fırsat ve hediyedir”.

MasterCamp