Serap Bayar - MasterCamp

Serap Bayar

KİMDİR

 

Yaklaşık 25 yıl Kurumsal Şirketlerde Muhasebe Departmanında Mali ve İdari işler Yöneticisi olarak çalışmıştır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Adliyelerde Muhasebe Bilirkişi ve Adalet Bakanlığı Uzlaştırmacı olarak görev yapmıştır.

 

Almış olduğu Eğitimler

 

NLP practioner,NLP Master,Nlp Trainer, Altınbaş Üniversitesi Kozmik Master Enerji Eğitmenliği,Adnan Menderes Üniversitesi Bioenerji Master Eğitmenliği,Gedik Üniversitesi İleri derece Enerji eğitmenliği,Altınbaş Üniversitesi Numeroloji eğitimi, Deneyimsel tasarım Öğretisi İletişimde Ustalık ve Başarı Psikolojisi, EFT eğitimi,Spiritüel Danışmanlık Eğitimi, Astroloji, Bütüncül Tıbbı Beslenme eğitimi, İlişki Koçluğu Eğitimi, Mikro Mimik Okuma, Anlayarak Hızlı Okuma, Sarkaç Eğitimi, MasterCamp Eğitmenlik ve Konuşmacılık Eğitimi, Mastercamp ICF onaylı Koçluk Eğitimi, Mastercamp Enneagram Eğitimi, Mastercamp Beyin Tabanlı Öğrenme Eğitimi, Mastercamp Beynimle Barışıyorum Eğitimi.

 

Hedefi

 

Daha fazla insana ulaşmak ve kendi içlerindeki enerjiyi keşfetmelerini ve başlarına ne gelirse gelsin her zaman bir aydınlık yol olduğunu görmelerini sağlayarak pozitif gelişimlerine katkıda bulunmak.

MasterCamp