Zuhal Gürçimen - MasterCamp

Zuhal Gürçimen

Zuhal Gürçimen, eğitim danışmanlık şirketi faaliyetleri öncesinde aralarında Koç Holding, Reebok ve 18 yıl Eczacıbaşı Beiersdorf Kozmetik şirketinin de aralarında bulunduğu kurumsal dünyada 22 yılı aşkın süreyle finans, bilgi sistemleri ve insan kaynakları alanlarında çalıştı.

Tüm profesyonel yaşamı boyunca yazıyla ilişkisini sürdürdü.

Dergi ve gazetelere yazdığı iş yaşamı ve insan kaynakları üzerine makaleler ve yaşam üzerine kaleme aldığı denemelerle, her zaman deneyimlerini yazı ile de paylaşma arzusunda oldu. “Başıma Bir İş Geldi” yazarın yayınlanan ilk kitabıdır. Hayalini Hayata Katma Okulu Hahakuo Gürçimen’in 2024 yılında ikinci kitabı olarak yayımlanmıştır. Hayatının yönetim kurulunda kimler ve hangi duygular var? sorusuyla bireyin yaşamını gözden geçireceği ve açmazlarına çözüm önerisi olarak kullanabileceği yöntemler içeren kitap, Hayat Kerimzade roman kahramanı üzerinden anlatılan bir kişisel gelişim romanıdır.

Dünya Gazetesi’nde İŞ’te Topuk Sesleri,  onedio.com’da Hikayeli İŞ’ler köşelerinde yazdı. 3 Yıl boyunca Radyo Gedik’te ‘Başıma Bir İş Geldi’ Program’ında iş, koçluk ve akademik dünyadan değerli isimleri konuk etti.

Zuhal Gürçimen, potansiyelini, bilgi birikimini ve deneyimlerini eğitim programları tasarlayarak ve danışmanlık yaparak katılımcılarıyla paylaşmaktadır.

Kurumlara yönelik yaptığı süreç yönetim danışmanlığı çalışmalarında; insan kaynakları, finans, muhasebe, satış pazarlama, üretim süreçlerinin dijital platformlara taşınması konusunda danışmanlık yaparak MasterCamp bünyesindeki eğitmen/koç/danışmanlarla ihtiyaca yönelik olarak çalıştaylar da düzenlemektedir.

Yetişkin eğitimi dünyasında ilkler arasında yer alan pek çok kurumsal ve bireysel eğitim çalışmasına imza atmıştır. İş’te Puzzle interaktif vaka çözme oyunu, 360 derece bir eğitmen adayının ihtiyaçlarını gözeterek hazırlanan Konuşmacılık/Eğitmenlik Okulu ve her bir katılımcıya bireysel mentorluk verilerek yürütülen yazarlık okulu gibi programlar bunlardan birkaç tanesidir.

Halen tüm faaliyetlerini birleştirdiği ve kuruculuğunu yaptığı MasterCamp Eğitim Platform’unda, fikirlerin liderlik ettiği bir organizasyonun paydaşı olarak devam etmektedir

MasterCamp