Hakkımızda - MasterCamp

Hakkımızda

"...Shakeaspeare'in şiir yazdığı ve Michelangelo'nın resim yaptığı gibi..."

Hakkımızda

MasterCamp; bilgi girişimciliği, fikir liderliği, koç gibi liderlik ve ömür boyu bireysel gelişim gibi modern kavramları hizmete dönüştüren bir eğitim platformudur.

Bireysel eğitim ihtiyaçları için konuşmacılık, bilgi girişimciliği, yaratıcı yazarlık gibi kişinin kendisine ikinci kariyer oluşturabileceği çözüm önerileri üretirken,
Kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak da İş’te Puzzle gibi modern, ölçülebilir, vakaya dayalı ve yeni nesil çözümler üretmektedir.

MasterCamp Eğitim Platformu, hızla değişen dünyanın ihtiyaçlarına insan kaynakları profesyonelleri, akademisyenler ve sanatçılardan oluşan kadrosuyla birlikte kişi ve kurumlara özel olarak tasarladığı çözümlerle fayda sağlamaktadır.

MasterCamp Eğitim Anlayışı

Kolay öğrenilen, zamanla ustalaşılan, insan odaklı…

Japon zanaatkarlara göre bir kişiye “usta” denilebilmesi için o kişinin kendisini her alanda geçecek bir çırak yetiştirmesi ve on sene gibi bir süre o konuda çalışmış olması gerekmektedir.

Esasında bu felsefe bizlere en büyük yetkinliklerin istikrarlı bir şekilde pekişen, süreye yayılan, “kopyalanabilir ve öğretilebilir” olması gerektiğini göstermektedir.

MasterCamp eğitimleri, gündelik çözümlerle bağ kuran, güncel yöntemler ve kavramların bir araya geldiği kolay anlaşılabilir modüllerden oluşur ve katılımcılarını kendi yetkinliklerini pekiştirecekleri yöntemlerle donatır.

Programların her biri ustalık için harcanması gereken süreyi minimuma indirgeyecek bilimsel yaklaşımlar, özenle hazırlanmış simülasyon ve uygulama çalışmaları ile tasarlanmıştır.

Mastercamp; Zuhal Gürçimen’in 30 yıldan fazladır sürdürdüğü iş hayatındaki, farklı disiplinlerden aldığı deneyimleri alanında usta eğitmen/konuşmacılarla birlikte yansıttığı bir Eğitim ve Danışmanlık Platformu’dur.

Zuhal Gürçimen, kariyerinin başında Koç Holding/Tofa ve Reebok grup şirketlerinde görev almış ve ardından Eczacıbaşı Beiersdorf’ta 18 yıl devam kurumsal yaşamından İnsan Kaynakları profesyoneli olarak 2011 yılında ayrılmıştır.

Mastercamp’ın Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF ile işbirliği bulunmaktadır. Danışmanlık ve Eğitmenlik Program’ında ICF CCE onayı, MasterCoach Koçluk Eğitimi programında ise ACSTH onayı ile sertifika verme yetkisi vardır.

Ayrıca edX online eğitim platformunun Türkiye çözüm ortaklarından olan MasterCamp’de ayrıca bu eğitimlerle ilgili eğitim koçluğu verilmektedir.