GÖZDENUR ALPÖZGEN - MasterCamp

GÖZDENUR ALPÖZGEN

2008 – 2013 Yılları arasında SN Music Publishing çatısı altında, Sezen Aksu’nun dijital arşivleme ve dijital müzik platformları üzerine çalıştı. Sanatçının tüm konser ve etkinliklerinde iletişim ve organizasyon ayaklarında etkin görev aldı. Sosyal medya ve dijital platformlarının ve içeriklerinin kontrolörlüğünü yaptı.

SN Music Publishing ile çalışmalarına ara verip İngiltere’ye gittiği süreç olan 2010 – 2011 yılları arasında ARUBA Restorant’ın müşteri ilişkilerini yürüttü.

2013-2015 Yılları arasında DJ&J Müzik Prodüksiyon ve Organizasyon bünyesinde İletişim ve Dijital Platformlar Yöneticisi olarak dijital platformların içeriklerinin hazırlanması, çalışır bir şekilde ilgili platforma aktarılması ve her türlü içerik stratejisinin belirlenmesinde etkin rol aldı. Basılı albüm süreçlerinde yer alarak iletişim koordinasyonunda ve sanatçıların organizasyonlarının yürütülmesinde çalıştı.

2016-2020 Yılları arasında Yalıkavak Marina’daki teknelerin halkla ilişkiler ve müşteri ilişkileri biriminde çalıştı. Arşivleme ve iletişim alanındaki becerilerini marina operasyonunun hatasız bir şekilde yürütülmesi için kullandı. Marina’nın Mavi Bayrak statüsünü alabilmesi için çevrecilik etkinliklerinin organizasyonlarında başarıyla yer aldı.

2020 yılında İş Geliştirme Yöneticisi olarak MasterCamp ekibine katıldı. Çok yönlü iletişim becerilerini MasterCamp’in geniş yelpazesinde değerlendirme şansı buldu.

Şu anda sosyal medya içeriklerinin geliştirilmesi, iletişim stratejilerinin oluşturulması ve yürütülmesi, online panellerin moderasyonu gibi eşzamanlı ve online pek çok farklı etkinliğin organizasyonunda yer almakta ve yaratıcı üretkenlik becerileri ile geliştirilmekte olan pek çok projeye katkı sağlamaktadır.

MasterCamp