YARATICI YAZARLIK NE İŞİNİZE YARAR? - MasterCamp

YARATICI YAZARLIK NE İŞİNİZE YARAR?

YARATICI YAZARLIK NE İŞİNİZE YARAR?

Yaratıcı yazarlık, işi insan ve iletişimle olan herkesin fayda sağlayabileceği, hayal gücünü ateşleyen bir yazarlık eğitimidir.

Yaratıcı yazarlık eğitimlerimizde yalnıza kurmaca yazılarda değil, yıl sonu toplantılarında yapacağınız konuşmalarda, web sitenizdeki metinlerde ve sosyal medya içeriklerinizde dikkat çekici yazılar yazmakta faydalanabileceğiniz yöntemler öğrenirsiniz.

YAZMAK PRATİK İSTER!

Stephen King’in “Yazma Sanatı” isimli kitabında değindiği üzere yazmanın bir beceri işi olduğuna inanıyoruz. Her beceri gibi yazmak da pratikle geliştirilebilir. İşinin ustası yazarlarımız ve eğitmenlerimiz ile yapacağınız pratiklerde hem kendi yazdığınız metinleri mikroskop altına yatıracaksınız, hem de farklı türlerde değer üreten yazarların metinlerinden yöntemler damıtacaksınız.

 

KENDİNE ÖZGÜ BİR YAZI TARZI OLUŞTURMAK GİBİSİ YOK

“Ahmet Ümit’in tarzına bayılıyorum!” gibi yorumları eminiz ki çeşitli eserler ve yazarlarla ilgili duymuşsunuzdur. Burada Ahmet Bey’i ve başka kıymetli yazarları benzersiz kılan yegane şey, olay örgülerindeki cin fikirlerinin ötesinde, nevi şahsına münhasır tarzıdır. 

MasterCamp Yazarlık Okulunda ve Yaratıcı Yazarlık Atölyelerimizde, kendinize özgü bir tarz yakalamak için gerekli yetkinlikler üzerinde çalışır ve yazılar yazarsınız.

YAPTIĞINIZ İŞİN YAZILARINIZI BESLEMESİNİ SAĞLARSINIZ

Ne işle uğraşıyorsanız uğraşın, yazılarınızda bugüne kadarki birikimlerinizi etkileyici bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey bu konuyla ilgili başarısı kanıtlanmış yöntemleri uygulamak. Eğer siz de insanlara kendinizi daha iyi anlatmak ya da bir türlü bitiremediğiniz romanınız için ilham almak istiyorsanız, yaratıcı yazarlık eğitimlerimizi deneyimlemelisiniz.  

 

MasterCamp


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir