Etkinliklerimiz

22 Şubat 2022

DOĞAÇLAMA OYUNLARLA ÖZGÜVEN VE ÖĞRENME ÇEVİKLİĞİ
DOĞAÇLAMA OYUNLARLA ÖZGÜVEN VE ÖĞRENME ÇEVİKLİĞİ

Oyun oynamak her yaşta güzeldir. Ülkemizde doğaçlama tiyatronun öncülerinden Dilek Çelebi liderliğinde oyunun iyileştirici ve birleştirici gücünden faydalanarak, dününüzden daha iyi olmaya ve birlikte oynayarak öğrenmeye ne dersiniz?

 

Yaklaşık 90 dakika sürecek etkinlikte hem kendinize vakit ayırmanın keyfini yaşayacak hem de özgüven ve öğrenme çevikliği konusunda bol bol pratik yapma fırsatı yakalayacaksınız.

  • 22 Şubat 2022
  • 20:00 - 21:30
  • Zoom Online

22 Ocak 2022

KARİYERİNDE YOL AYIRIMINDA MISIN?
KARİYERİNDE YOL AYIRIMINDA MISIN?

Kariyerinizde tatminsizlik mi yaşıyorsunuz?

 

İlk 10 yılda pek çok hedefe ulaştınız ama tüm bunlar artık yeterli gelmiyor mu?

 

Kendinizi bir yol ayırımında mı hissediyorsunuz?

 

Belki de tüm bunlar yeni bir başlangıcın eşiğinde olduğunuzun habercisidir!

  • 22 Ocak 2022
  • 11:00-15:30
  • Zoom Online

Ne Yapıyoruz?

Bireysel ve Kurumsal Eğitim İhtiyaçlarınıza Yönelik Yaratıcı Çözümler

Hibrid çalışma sistemlerinde de çalışan, katılımcı etkileşimi yüksek, yaratıcı drama ve oyunlaştırma yöntemlerinden faydalandığımız dünya standartlarında eğitimler tasarlıyoruz. ATD ve edX gibi global çözüm ortaklarımızla bilimsel yöntemlere ve kanıta dayanan global çözümlerle sizi buluşturuyoruz.

Uluslararası Geçerli Akredistasyona Sahip Sertifika Programları

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Eğitmenlik, Danışmanlık ve Konuşmacılık programı, Destek Yayınları ile birlikte yürüttüğümüz ve Harvard edX Modülü ile birlikte sunduğumuz Yazarlık Akademisi gibi size hayatınızda 2. Kariyer imkanı sunarak yeni kapılar açacak eğitim programları sunuyoruz.

Pozitif Psikoloji Odaklı ICF ACSTH Koçluk Eğitimi

Koçluğa ve koçluk eğitimine yeni bir bakış açısı getirerek Japon felsefesi ile harmanladığımız yaklaşımımız ICF onaylı olup hem İngilizce hem de Türkçe olarak verilmektedir. Program detayı için detay linkine, akreditasyonumuzu görüntülemek için akreditasyon linkine tıklayabilirsiniz.

Hakkımızda

MasterCamp; bilgi girişimciliği, fikir liderliği, koç gibi liderlik ve ömür boyu bireysel gelişim gibi modern kavramları hizmete dönüştüren bir eğitim platformudur.

Bireysel eğitim ihtiyaçları için konuşmacılık, bilgi girişimciliği, yaratıcı yazarlık gibi kişinin kendisine ikinci kariyer oluşturabileceği çözüm önerileri üretirken,
Kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak da İş’te Puzzle gibi modern, ölçülebilir, vakaya dayalı ve yeni nesil çözümler üretmektedir.

MasterCamp Eğitim Platformu, hızla değişen dünyanın ihtiyaçlarına insan kaynakları profesyonelleri, akademisyenler ve sanatçılardan oluşan kadrosuyla birlikte kişi ve kurumlara özel olarak tasarladığı çözümlerle fayda sağlamaktadır.

Eğitimlerimiz

play
Etkili Konuşmacıların Meslek Sırları: Müzakere ve İkna
play
Üretmek İyileştirir / Sanat Tartış / Ölü Ozanlar Derneği (03.04.2020)
play
Üretmek İyileştirir / Bakış Açını Değiştir, Umudu Destekle (06.04.2020)

5070

Katılımcı

68

Eğitim

110

Workshop

60

Seminer

Ne dediler?

Katılımcı Yorumları

-Blog-